KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11554077

nr 1155 4077

Oidentifierad konstnär, 1800-tal, mytologiskt motiv, uppfodrad duk, 58x72

Kondition: slitage, skador, färgbortfall

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 15 januari 2018
kl 19:46:55